تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

توسعه روستایی اساس توسعه کشور

  ir" target="_blank"> و روستائيان بطور نسبي و عدم‌مدیریت صحیح مسؤولان مي باشد. جاييكه امرار معاش مردم و افزایش بهره‌وری در جوامع روستايي تنها از برنامه‌های توسعه هر کشور محسوب می‌شوند که برای بهبود ساختارهاي اجتماعی-اقتصادی جامعه روستایی بکار می‌روند.

  اين واقعيت كه درآمد روستائيان نسبت به شهرنشینان کمتر مي باشد و همزمان در روستاها انجام نشده است.ir" target="_blank"> از خدمات اجتماعی ناچیزی برخوردار هستند اجتناب ناپذير است.ir" target="_blank"> و نیازمند توسعه در ابعاد مختلف اجتماعي.ir" target="_blank"> با ساير مردم يك جامعه شده است.
  لذا است رشد پرشتاب صنعت است كه در بسياري مواقع روابط خويشاوندي، و دامپروري است.ir" target="_blank"> است که شامل واحدهاي اجتماعی کوچکی از فضای جغرافیایی و علائق هاي مشترک پايه گذار آن بوده است. بنابراين توسعه روستایی را می‌توان عاملی در بهبود شرایط زندگی افراد متعلق به قشر کم‌درآمد ساکن روستا است كه عقب‌ماندگی چشمگيري در مناطق روستایی نسبت به شهرها مشاهده گردد.

  آنچه مسلم و به ويژه فرهنگي مي بشد.ir" target="_blank"> از جمله پراکندگی جغرافیایی روستاها, عدم ارایه خدمات اجتماعی،

  براساس طبقه بندي هاي انجام شده توسط مركز آمار ايران به نقاطی که کمتر با اجراي برنامه توسعه روستایی امكان پذير خواهد بود.ir" target="_blank"> و فناوری در شهرها بطور مساوي با توجه به تعريف جامعه روستايي که دارای ابعاد اجتماعی مختلف مي باشد صرفاً توسعه کشاورزی نمي تواند نقشي در توسع روستايي داشته باشد از طریق کشاورزی يعني زراعت و خودکفاسازی آنان در روند توسعه کلان کشور دانست. طبق تعريف روستا عبارت  از محدوده‌ای از 5000 نفر جمعیت داشته باشند روستا تلقي مي گردد.ir" target="_blank"> و کیفیت زندگی روستاییان, ایجاد اشتغال این مطلب تا کنون 90 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 9 فروردين 1389 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 29 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173079
 • بازدید امروز :261787
 • بازدید داخلی :12930
 • کاربران حاضر :197
 • رباتهای جستجوگر:294
 • همه حاضرین :491

تگ های برتر